Založit webové stránky nebo eShop

VELKOOBCHOD


Vítejte na stránce vonavepolstarky.cz v sekci Velkoobchod

Naše výrobky jsou vhodným doplněním sortimentu prodejen dárků, suvenýrů, tradičních řemeslných výrobků, "květinek", obchodů se zdravou výživou, bylinkami, čaji, wellness produkty, pro potřeby aromaterapie, masáží a mnohých dalších.

Ze zkušeností víme, že naše polštářky se prodávají nejlépe přímým prodejem v běžných obchodech, kde si mohou zákazníci přivonět k bylinkovým polštářkům, případně "ozkoušet" na omak polštářky pohankové. Všechny tyto vjemy působí příznivě při rozhodování o zakoupení těchto typů produktů.

 

AKTUÁLNĚ:

Z NÁM NEZNÁMÉHO DŮVODU PŘESTAL BÝT PLNĚ FUNKČNÍ PŮVODNÍ VO ESHOP.

SITUACI ŘEŠÍME A PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME NOVÝ VO ESHOP.

 

Po jeho plném zprovoznění zašleme všem původně registrovaným informační email a registrační údaje pro nový eshop. Mějte, prosím, trpělivost, na přípravě právě pracujeme.

 Velkoobchodní eshop - vztoupit ZDE 

schodlova@seznam.cz 

 

 

 

NOVINKA

Protože náš název polštářků obsahující lokální označení "Šumavský" nevyhovoval všem prodejcům mimo náš region, dodáváme nově polštářky pod obchodní značkou "Krásný sen". Na vyžádání můžeme dodat polštářky s původním lokálním označením místa výroby "Šumavský polštář".

Pro každého odběratele můžeme nabídnout jeho vlastní etiketu, může prodávat naše výrobky pod svojí značkou, s vlastním reklamním textem. Na popisku produktu budeme uvedeni pouze jako "výrobce".

TOPlist